1. Anasayfa
 2. Güncel Bilgiler

Isıtmalı eldiven RAVEAN

Isıtmalı eldiven RAVEAN
Isıtmalı eldiven
0

Isıtmalı eldiven RAVEAN

“Isıtmalı eldiven olur mu” demeyin, çünkü RAVEAN firması yapınca oluyor. Bu zamana kadar ısıtmalı olarak duyduğunuz; battaniye, mont, hırka ve v.b ürünleri gibi artık ısıtmalı eldivenlerimiz de olacak. Ayrıca bu eldiven, dokunmatik cihazlarınızı kendisini çıkarmadan kullanmanıza olanacak verecek.

Genel olarak dünya üzerindeki soğuk bölge ve bu tarz yerlerde yaşamını sürdüren insanlar düşünülerek üretilen eldiven; koyun derisinden, rüzgar ve suya karşı dayanıklı şekilde tasarlanmış. Eldiven, bilek kısmına yerleştirilen 3 kademe özelliğine sahip pil tarafından enerji ihtiyacını gideriyor. Kenar kısmında bulunan bileklikler sayesinde eldiveni çıkarabildiğiniz gibi; aynı zamanda tutmaya gerek kalmadan, işlerinizi rahatlıkla yapmaya devam edebiliyorsunuz.

Isıtmalı eldiven
Isıtmalı eldiven

-30 derece gibi aşırı derecede yüksek soğukluklarda bile etkili ısınma sağlayan ürün, 22 dereceye kadar ısıtma sağlayabiliyor. 6.5 saatlik ciddi bir pil ömrüne sahip eldiven, tüm işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir zaman dilimini sunuyor sizlere.

Aralık 2018′ de piyasaya girmesi beklenen ürün, Kickstarter firması üzerinden taleplerinizi ve desteklerinizi dinlemeye hazır. Türkiye’ye kargo ücreti 75$ seviyesinde olmasında beklenen eldivenin; Mittens ve Gloves adında iki farklı versiyonda satışa çıkarılması düşünülüyor. Gloves versiyonunda klasik eldivenler gibi 5 parmak fonksiyonu bulunan ürünün, Mittens versiyonu ise baş parmağa özel geliştirilmiş bir delikle sunuluyor.

Isıtmalı Eldivenin Fiyatları:

1 Tane RAVEAN ısıtmalı eldiven –> 169 $

2 Tane RAVEAN ısıtmalı eldiven –> 299 $

3 Tane RAVEAN ısıtmalı eldiven –> 489 $

Isıtmalı eldiven RAVEAN
Isıtmalı eldiven RAVEAN

Isıtmalı eldiven için daha fazla bilgi –> Ravean

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir