1. Anasayfa
 2. Güncel Bilgiler

Esmerler Nasıl Güzelleşir ?

Esmerler Nasıl Güzelleşir ?
Esmer kadınların güzel gözükmek için yapması gerekenler..
1

Esmerler Nasıl Güzelleşir; Esmerlerin makyajlar ve çeşitli uygulamalarla nasıl daha güzel gözüktüğünden bahsediceğiz sizlere..

Örnek olarak dudaklarınızdan bahsedebiliriz. Örneğin vişne çürüğü ve mercan gibi ruj renklerinin koyu saçlarınızla ve teninizle mükemmel uyum sağlayacağından bahsedebiliriz. Pembe ve mat renkli rujlar seni silik gösterirken, canlı renklerin seni nasıl farkedilebilir kıldığını ilk kullanımdan itibaren hissedeceksin. Ayrıca gözleri de unutmadan maskara ve eyeliner tercih etmen ısrarla önerilir.

Esmerler Nasıl Güzelleşir ? Esmerlerin güzel gözükmedeki sırları..
Esmerler Nasıl Güzelleşir ? Esmerlerin güzel gözükmedeki sırları..

Elmacık kemiklerinizin olduğu bölgeyi bronzlaştırmak; cildin daha belirgin ve doğal olmasına sebebiyet verir. Pembe ve turuncu renk tonlarındaki allıklarda esmer teninize ayrı bir güzellik katacaktır. Dikkat edilecek hususlardan birisi, eğer fondoten kullanacaksanız, kullanacağınız fondotenin renginin cildinizden daha koyu olmamasıdır. Burada kullanacağınız koyu renkli fondoten ve allıklar, sizi olduğunuzdan farklı gösterecek ve yaşlı gözükmenize sebebiyet verecektir.

Ve gözler:

Kahverengiyse: Sizi ön plana çıkaracak kombin; lacivert, koyu yeşil, şarap rengidir.

Maviyse: Hem mavi, hem de koyu renk saçlara sahipseniz orada durun, sizin için uygun olan renkler; zümrüt yeşili, koyu kahverengi ve mürdüm rengidir.

Yeşilse: Sıkı durun, eğer yine koyu renk saçlarınız ve yeşil gözleriniz varsa, sizi tamamlayacak renkler; yakut kırmızısı, amber kahvesi ve çılgın mordur. Ayrıca yeşil ve koyu mavi tonlarından uzak durman ısrarla tavsiye edilir..

Esmerler Nasıl Güzelleşir

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Sadece esmerler için yazmanız, onlara bir zaafınız olduğunun apaçık göstergesi olabilir mi acaba?:)) Neden kumral yok?? Haksızlık(!)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir