1. Anasayfa
 2. Teknoloji Bilgileri

Düğün Slaytı Hazırlamak İçin Program

Düğün Slaytı Hazırlamak İçin Program
Düğün Slaytı Hazırlamak İçin Program
0

Düğün Slaytı Hazırlamak İçin Program: Düğünlerde slayt gösterileri oldukça yaygın bir hale geldi. Gelin ve damadın hem küçüklük resimleri, hem okul fotoğrafları, hem gençlik anıları, hem de söz ve nişanlılık döneminde birlikte geçirdiği vakitlerin görüntüleri bir slayt sunum şeklinde tüm misafirlere gösterilir. Bu nedenle hazırlanan slaytın profesyonel görünmesi ve etkileyici olması şarttır. Bu gibi konularda hata kabul edilmez.

Düğün Slaytı Hazırlamak İçin Program:

Düğün Slaytı Hazırlamak İçin Program
Düğün Slaytı Hazırlayın..

Wondershare DVD Slideshow Builder, düğünlerde mükemmel slayt şovlar oluşturmak için bulabileceğiniz en kaliteli yazılımlardan biri, bizim fikrimize göre de en başarılı olanıdır. Bunun sebebi hem hızlı, hem de kolay bir şekilde profesyonel slayt yapmayı mümkün hale getirmesidir.

Wondershare DVD Slideshow Builder İndir

Programı yükleyip çalıştırdığınız zaman açılan pencerede ilk olarak size iki mod seçeneği sunar. Standard modu normal yani amatör kullanıcılar için idealdir. Advanced modu ise gelişmiş yani bu konuda uzman kişiler için idealdir.

Standard modunda kullanıma hazır olarak gelen çok sayıda hazır stil mevcut ve amatörler bu stilleri kolaylıkla kullanabilir. Eğer araçları kendi keyfinize göre kişiselleştirmek isterseniz, Advanced modunu seçmelisiniz.

Bu programda düzinelerce animasyonlar, geçiş efektleri, simgeler ve 3D efektler bulunuyor. Bunlardan faydalanarak kusursuz görünen slayt sunumlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca slayta müzik ekleyebilir veya altyazı ekleyebilirsiniz. Bu programlarla sadece düğün animasyonları değil daha farklı animasyonlar da oluşturabilirsiniz..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir