1. Anasayfa
 2. Teknoloji Bilgileri

Android Telefonlar İçin En İyi Antivirüs Programları

Android Telefonlar İçin En İyi Antivirüs Programları
Android Telefonlar İçin En İyi Antivirüs Programları
0

Android Telefonlar İçin En İyi Antivirüs Programları:

Android telefonlar için en iyi antivirüs programları listemizde bulunan programlar sayesinde, akıllı cep telefonunuzu saldırılara ve casus yazılımlara karşı daha korunaklı hale getirebilirsiniz.

İnternet bağlantısına imkân veren cihazlar hayatımızda birçok kolaylığa imkân verse de, maalesef ki bu ortamı sadece kötü amaçlarla kullanan insanların sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Bu nedenle internete bağlanılan cihazlarda alınması gereken güvenlik önlemleri, bu anlamda ciddi önem taşımaktadır.

Android Telefonlar İçin En İyi Antivirüs Programları
Android Telefonlar İçin En İyi Antivirüs Programları

Kaspersyk Mobile:

Android cihazlarda en fazla kullanılan antivirüs programlarından birisi Kaspersyk Mobile’dir. Cihazınızda etkin bir şekilde koruma sağlayabilir, özellikle casus yazılımlara karşı önlem alabilirsiniz. Toplam 53 milyonu aşan indirilme sayısı mevcuttur. Cihazınızda etkin koruma sağlayan antivirüs programı, aynı zamanda telefonunuzdaki uygulamaları kilitlemenizi sağlayarak başkalarının erişimini de engellemektedir.

Kaspersyk Mobile İndirme Linki: Kaspersky

Bitdefender Antivirus:

Adı bilindik programlar kadar duyulmamış olsa da, oldukça etkili bir antivirüs programıdır. Kullanışlı ara yüze sahip olan programda, uygulama kilitleyici bulunmuyor. Ancak program temel amacına tam olarak hizmet ederek, korsan saldırılara ve casus yazılımlara göz açtırmayacak nitelikler taşıyor.

Bitdefender İndirme Linki: Bitdefender

AVG:

AVG, bugüne dek 100 milyondan fazla indirilen programdır. Android telefonlar için en iyi antivirüs programları arasında başarılı özeliklerle karşımıza çıkıyor. Uygulama şifreleme özelliği sayesinde uygulamalarınıza izinsiz erişimleri engellerken, telefonunuzda bulunan çöp dosyaların temizlenmesinde de oldukça işe yarar kullanıma sahiptir.

AVG Antivirüs İndirme Linki: AVG

Virus Cleaner:

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mobil antivirüs programı olan Virus Cleaner, yine uygulama şifreleme özeliği sunan bir programdır. Aynı zamanda programın en önemli özelliklerinden biri ise, cihazın performansını artırmaya yönelik iyileştirme özellikleri sunmasıdır. Google Play üzerinde yüksek bir memnuniyet puanlamasının olması, başarısının herkes tarafından takdir edildiğinin göstergesidir. 4.8 yıldız ortalaması ile Google Play üzerindeki antivirüs programları arasında, en yüksek ortalamaya sahip programlardan biridir.

Virus Cleaner Yazılımını İndirme: Virus Cleaner

Norton Mobile:

Antivirüs programları arasında en fazla marka gücüne sahip isimlerden birisi Norton’dur. Akıllı cep telefonları için geliştirdiği Norton Mobile ile cep telefonlarında etkin koruma sağlıyor.

Otomatik olarak belirli bir düzende cep telefonunun tüm sistemini tarayan programdır. Aynı zamanda cihazınızı bulduğu virüs ve diğer casus yazılımlardan temizliyor. Antivirüs programı diğer yandan, kullanıcısına mesaj ile cep telefonunu kilitleme imkânı sunuyor.

Norton Mobile İndirme: Norton Mobile

Security Master:

VPN özellikli antivirüs programlarından biri olan Security Master, bu sayede yasaklı sitelere girilebilmesine imkân tanıyor. Gelişmiş bir antivirüs programı olmasının yanında uygulama kilitleme özelliğinin de olması, programı tam anlamıyla kullanıcı dostu yapıyor.

Security Master İndirme: Security

Avira:

Android telefonlar için en iyi antivirüs programları listemizdeki ücretsiz programlardan biri de, Avira Antivirüs programıdır. Göz alıcı teması, fazla yer kaplamaması ve cihazı kasmaması, öne çıkan diğer önemli özellikleridir.

Avira İndir: Avira

Avast:

Yine dünya genelinde bilgisayarlar kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen markalardan biri de, Avast güvenlik yazılımlarıdır. Avast özellikle Mobil antivirüs programını geliştirerek, akıllı cep telefonları için etkin bir koruma sağlamaya başladı. Avast Mobile, özellikle Google Play üzerinde indirme sayısı ve puan ortalamasıyla göz doldurmuştur. Aynı zamanda otomatik olarak cihazı taramakta ve şüpheli yazılımları ortadan kaldırmaktadır.

Avast İndir: Avast

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir