1. Anasayfa
 2. Teknoloji Bilgileri

Yeni Transporter Türkiye’de

Yeni Transporter Türkiye’de
Volkswagen Transporter T6
0

Volkswagen‘in ticari araçlarının efendisi Transporter, altıncı nesli ile Türkiye’de karşımıza çıkıyor. İlk olarak 1950 yılında tanıtılan Tranporter T6‘nın; şık duruşu, köşeli farları, geniş hava girişi, arka kısımda yer alan yuvarlak çamurlukları ve farklı bagaj kapağı, dikkat çeken özelliklerden bazıları.

Transporter

 

Transporter’ın değişim anlamında en çok farklılık bulunan alanı iç mekanı. Üst düzey malzemelerin kullanıldığı T6, metalik aksanı, kaliteli çözünürlüğü olan 6.33 inç’lik ekranı ve şık gösterge paneli ile görsel zevkinizi bilgi ve eğlence ile süslüyor. Böylelikle bu sistem, el hareketleri ile sensörler aracılığıyla; müzik listesine göz atmaya, müzikleri ekleyip çıkartmaya, multimedya ekranını açıp kapatmaya olanak sağlıyor.

 

2015 Transporter iç mekan
Yeni Transporter Türkiye’de

Ayrıca T6, Türkiye pazarında; 102, 140 ve 180 HP olmak üzere, üç farklı beygir gücünde sunulacak. 180 HP’lik modelinde şanzıman seçeneği (DSG) olarak sunuluyor.

 

Yeni Transporter Türkiye’de

Pek çok özelliği bir arada barındıran Transporter; ayrıca viraj dengeleme sistemi (ESP), hill holder (yokuş kalkış desteği), anti patinaj sistemi (ASR), yüke duyarlı devrilme koruması (ARP), yağmurda fren desteği, hız sabitleyici; aynı zamanda her teker de ayrı -bağımsız- süspansiyon; radyo kumandalı deri direksiyon ve daha bir çok donanım alternatifleri ile sizi büyülüyor.

Yeni Transporter Türkiye’de

Yeni Volkswagen Transporter T6’dan bazı fotoğraflar:

2015 kırmızı transporter2015 T62015 transporter koltuklar2015 TransporterlarEski ve yeni transporter T6 2015Kırmızı beyaz transporterT6 Transporter 2015Transporter T6 2015

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir